.

Viquel Chromatic - ringband - voor A4 -capaciteit: 100 vellen - verkrijgbaar in verschillende kleuren

Ref. 405128623

Viquel Chromatic - ringband - voor A4 -capaciteit: 100 vellen - verkrijgbaar in verschillende kleuren

Ref. 405128623

Beschrijving

Het Chromatic-assortiment roept de codes van de jaren zeventig in herinnering, met felle kleuren en een zeer grafische stijl die weer in de mode komt in het interieurdesign. Deze serie is gemaakt in Frankrijk met hoogglansmaterialen.
Deze collectie heeft een aantal troeven: selectieve kleurendruk die een spel van transparantie creëert en de grafische vormgeving van de prints accentueert; heldere, originele kleuren met tijdloze patronen; een ultra-seventies universum dat bijzonder modieus is.
Deze 2-ringsband uit de Chromatic-serie is gemaakt van zeer stevig plastic (polypropyleen). De rand is 2,5 cm, wat overeenkomt met kleine ringen met een diameter van 15 mm (archiveringscapaciteit van ongeveer 100 vellen). Dit product is daarom ideaal voor kleine archiveringsbehoeften of voor mensen die veel moeten bewegen.

Kenmerken

Commerciële informatie
Commerciële informatie
Hoofd barcode
3135256023248
Diversen
Diversen
Kleur
Verkrijgbaar in verschillende kleuren
Conformiteitsnormen
Origine France Garantie
Disclaimer kleur product
Het weergegeven product kan afwijken qua kleur
Productmateriaal
Polypropyleen (PP)
Afmetingen & gewicht
Afmetingen & gewicht
Breedte
25 mm
Diepte
240 mm
Hoogte
310 mm
Leverbaar in
Leverbaar in
Beschikbare productkleuren
Blauw, oranje, paars
Opbergsysteem
Opbergsysteem
Producttype van fabrikant
Ringband met 2 ringen
Producttype
Ringband
Productformaat
240 x 310 mm
Ondersteund formaat
A4 (210 x 297 mm)
Rugbreedte
25 mm
Kenmerken
Flexibel, Ronde hoeken
Capaciteit
100
Papierhouder
Papierhouder
Aantal ringen
2.0000
Ring/Houderformaat
15 mm
Ecologische noot
Ecologische noot
Herkomst
Frankrijk
Fabrikant/leverancier
Fabrikant/leverancier
Referentie fabrikant
602324
Fabrikant
VIQUEL

Vergelijkbare producten